Life in La Push
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Life in La Push

La Push, cica! La Push!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Leah Clearwater

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Leah Clearwater

Leah Clearwater


&& Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Feb. 02.

Leah Clearwater Empty
TémanyitásTárgy: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 11:20 pm

Leah Christine Clearwater
Leah Clearwater Tumblr_lve1nvS59l1r094b5

Adatok:

Teljes név: Leah C. Clearwater
Becenév: Leah, Christie(apám hívott így)
Születési idő/hely: 1991. 09. 07.
Kor:21 21
Faj: vérfarkas.
Falka: Jacob falkája
Play by: Julia Jones


Családom:

Anya: Sue Clearwater ~ 51 ~ Kissé távolságtartó vagyok vele is, de a kapcsolatunk viszonylag jó
Apa: Harry Clearwater ~ meghalt ~ Nagyon jó viszonyt ápoltunk
Testvér(ek): Seth Clearwater ~ kösz, megvagyunk! A testvéri szeretet csak úgy árad gyönyörűségesen szép szavainkból, és öleléshegyekkel árasszuk el egymást! Aha… majd egy fordított világban! Viccet félretéve: Az öcsém iránt érzek egyfajta anyai ösztönt, és bármi áron képes lennék megóvni őt, és ha a szükség óhajtja, kiállok érte.
Egyéb hozzátartózók: Emily Young ~ unokatestvér ~ kapcsolatunk viszonylag jó, amióta Sam bevésődött, nem igazán tartjuk a kapcsolatot, de természetesen nem haragszom rájuk, de úgy hiszem réthető a távolságtartásom…
Háziállat: Az öcsém? Vagy netán Jacob? Na jó, most komolyan, minek egy farkasnak háziállat?!

ÉN:


Jellem: Egy keserű lány. Ennyit látsz belőlem, azt hiszed ilyen a jellemem. De hogy mi van az álarc mögött? Legyen titok a kívülállóknak. És kik látnak most mögé? Talán azok, akik valaha láttak a keserű maszkom nélkül. Ezen személyek száma igencsak elenyésző. Kik is azok? Anyám, apám, Emily és persze Sam. Seth… ő is tudja milyen voltam előtte, ahogy sok mindenki, de talán azt hiszi megváltoztam. Fiatal még hogy megértse a problémám, és őszintén remélem, hogy soha nem fogja úgy igazán megérteni, nem kívánnám ezt még az ellenségeimnek sem. Vagy mégis? Nos, igen, rühellem a vérszívó dögöket, viszont imádom pusztítani őket. Mit is mondhatnék még magamról, milyen vagyok? Talán… talán a régi szép időkről kaparom elő emlékeimet. Igen, akkor még más voltam, jó, most is olyan vagyok, de olyan mélyen elrejtettem régi énem, hogy nehezen, bár vissza tudnék rázódni, újra önmagam lenni. Még a Sam – Emily incidens előtt egy életvidám, felszabadult, mosolygós lány voltam. Hova lett az a lány? ~ Kérdezhetnék sokan. Hogy mit felelnék? Passz. Ha nagyon törném az agyam benyöghetném, hogy az élet kicseszett velem, de minek magyarázkodni… A többség úgyis tudja savanyúságom okát, főleg a falkám, akik hallhatják keserű gondolataimat, nagy örömükre gondolom. A farkas-létről mondanék még pár szót, és nem éppen kellemesek. Mikor apám meghalt, és én átváltoztam az öcsémmel egyetemben, nem voltam túl boldog. Ki örül annak, hogy mindenki betekintést nyerhet zavarodott elméjébe? Ki akarná tudni mindenkinek minden titkát? Mert én nem. Soha nem akartam ezt. Az egyetlen, ami talán jó ebben, az, hogy Sam nem tartozik a falkámba. Hát van Isten? Még ha kevésbé szeret és időnként keresztbe is tesz nekem…

Kinézet: Csapjunk a lovak közé! Bőröm kreol, hajam félhosszú és fekete, szemeim barnák. Egyéb érdekesség? A lazább cuccokat részesítem előnyben, részben a farkas-dolog miatt, részben mert ezt szeretem, így jó nekem. Kiöltözni a legeslegritkább alkalmakkor szoktam. Otthon felkapok egy laza, lógós pólót, egy melegítőnadrágot, hajam lazán begumizom, vagy egy kontyba fogom. Ha Pushban lógok, sem megy a ruhám nagy változásba, otthoni gönceim egy halásznadrágra és egy ujjatlanra cserélem. Városi látogatásaim során farmert öltök, és a megszokott pólót veszem fel hozzá. Sminkelni nem szokásom, ékszereket sem igazán hordok, nem biztos, hogy nyaklánc jó lenne, mikor hirtelen farkassá kéne változnom. Bár ha nem vagyok az erdő közelében, egy nem túl díszes fülbevalót, és egy anyámtól kapott nyakláncot viselek. Nem viszem túlzásba a készülődést mi? Hát milyen lány vagyok én? Nem állok a tükör előtt órahosszat vizslatva magam, nem ácsorgok fél napokat a szekrényem előtt… Úgy vélem normális vagyok, nem egy plázacica, vagy mi a szösz…


Szeret, mert:
- farkas-létet (egy ideje) ~ Miért ne? Négy láb, gyorsaság, csillogó bunda… hm, szuper. Fogjuk rá…
- családom ~ Azt hiszem, ezt nem kell magyaráznom.
- falkám ~ Ők is a családhoz tartoznak, és már hogy a viharba ne szeretném őket? Érdekes egy csapat, de a szívemhez nőtt, még ha ezt nem is mutatom.
- csokit ~ Tele van boldogsághormonnal…
- savanyú ételeket, italokat, mint pl. gumicukor, tea… citrom cukorral. ~ Illik hozzám, eh?
- az erdőt ~ Szép, és többnyire csendes, nyugalmas hely.

Nem szeret, mert:
- vérszívók ~ Magyarázzam? Hát, jó. Ősellenségek, büdösek, és embereket mészárolnak.
- sajnálatot ~ Gyűlölöm!
- hisztit ~ Műsírás, toporzékolás, csak azt ne!
- Sam és Emily bevésődését ~ Tudom, tudom. Önző, gerinctelen és elviselhetetlen hárpia vagyok, stb,stb…
- a hangokat a fejemben ~ Nem, nem vagyok őrült, csupán alakváltó, szuper ez a farkas-dolog, mondhatom…
Félek:Elvesztem önmagam

Álma: Bevésődni


Álmodó:

Név: Titok! :$
Kor: 17
Mióta szerepezel? Kb. fél éve
Mit vársz el az oldaltól? Kikapcsolódást, de legfőképp azért vagyok itt, mert imádok írni, és rajongok a Twilight-ért. (:
Vissza az elejére Go down
Esther Damle
Admin
Esther Damle


&& Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Jan. 15.
&& Age : 31
&& Tartózkodási hely : La Push

Leah Clearwater Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 1:53 pm

elfogadva
Vissza az elejére Go down
https://lapush.hungarianforum.com
 
Leah Clearwater
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Life in La Push :: Alkoss velünk! :: . Jacob .-
Ugrás: