Life in La Push
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Life in La Push

La Push, cica! La Push!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Karakter kereső

Go down 
+3
Liz Thompson
Analise D. Willows
Esther Damle
7 posters
SzerzőÜzenet
Esther Damle
Admin
Esther Damle


&& Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Jan. 15.
&& Age : 31
&& Tartózkodási hely : La Push

Karakter kereső Empty
TémanyitásTárgy: Karakter kereső   Karakter kereső Icon_minitimeSzer. Jan. 18, 2012 7:38 am

Ha hiányzik valaki a karaktered életéből itt adhatsz fel hirdetést, hátha valaki megalkotja neked.

Kód:
[img] két 200X320-as kép a keresett személyről[*/img]
[i][b]Karakter Neve: [/i][/b] XY
[i][b]Kora: [/i][/b] érthető
[i][b]BP: [/i][/b] érhető
[i][b]Kapcsolatotok [/i][/b] Milyen viszonyban vagytok egymással, ki ő neked stb.
Vissza az elejére Go down
https://lapush.hungarianforum.com
Analise D. Willows

Analise D. Willows


&& Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Jan. 20.
&& Age : 35
&& Tartózkodási hely : Sose ott ahol kellene...

Karakter kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter kereső   Karakter kereső Icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 11:40 am

Karakter kereső IanSomerhalder2Karakter kereső 2r5u5iw
Karakter Neve: Michael John Smith
Kora: 24
BP: Ian Somerhalder (De egyezkedésre vevő vagyok)
Kapcsolatotok Nos, ő lenne az én drága bevésődésem. Már találkoztunk egyszer még az átváltozásom előtt, bár akkor semmi érdeklődést nem mutattunk egymás iránt, inkább egy kis csipkelődéssel oldottuk a hangulatot a vacsorákon. Anyám barátnőjének fia, és akkoriban átutazóba volt La Pushban, de most újra visszatér, hogy felkavarja az életem nyugalmát.
Vissza az elejére Go down
Liz Thompson

Liz Thompson


&& Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Jan. 21.

Karakter kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter kereső   Karakter kereső Icon_minitimeVas. Jan. 22, 2012 3:05 pm

Karakter kereső 2eq4dvt Karakter kereső 2v8ssyb
Karakter Neve: Drew Lennox
Kora: 29/125
Faj: vámpír
PB: David Boreanaz (ha lehet, ne változzon!)
Kapcsolatotok Ő olyan, mintha Liz második apja lenne; a kezdeteknél óvta és védte őt, hogy ne találjanak a Volturi tanácstagjai semmi kifogásolnivalót a lány viselkedésében. Liz legjobb barátja; ha valamiben segítségre szorul, szívesen a rendelkezésére áll.
Külsőleg keménynek mutatja magát, aki valami sötét titkot őrizget, ám' belsőleg, ha egy kicsit jobban megismerjük, akkor szerethető egyén. Persze, nem mindenkinek mutatja meg ezt az oldalát; többnyire a vámpírok és a hozzá legközelebb állóknak fedi fel.
Ha a munkájáról és a táplálkozásról van szó, akkor kegyetlen és veszedelmes. Az emberek jobban teszik, ha nem kerülnek ilyenkor az útjába.
A Volturinál az őrzők közé tartozik; tehát, amikor be van osztva a szolgálatba, akkor valamelyik vezető mellett ténfereg.

Képessége: nyomkövetés

Karakter kereső 2z9eelt Karakter kereső W6s6k6
Karakter Neve: Chauncey Vaudreuil
Kora: 23/25
Faj: vámpír
PB: Logan Lerman (ha lehet, ne változzon!)
Kapcsolatotok Amikor Chauncey a Volturihoz került, Liz a szárnyai alá vette, mondván, had vezesse be ő őt a vámpírok világába, illetve ennek a klánnak sötét titkába.
Egy balul elsült kirándulás okozta vesztét. Pár haverjával a nyáron körbeutazták egész Olaszországot. Végül, amikor Volterrába értek, valahogy elkeveredett tőlük, majd egy sötét sikátorba tévedett, ahol pár vámpír beszélgetett. A szerencse a szerencsétlenségben az volt, hogy az egyikőjük rendelkezett a "különleges emberek" felismerésére szolgáló képességgel. Így, mikor Chauncey útbaigazítást kért tőlük, ők elhurcolták őt a palotába, ahol Aro beleegyezésével átváltoztatták.
Eleinte nem volt kibékülve mivoltjával, sőt, már az öngyilkosság is szóbajött, de Liz újra előcsalta belőle régi énjét.
Kedves, megértő férfi, viszont mivel alig "két éves", még küszködik az önfegyelemmel. Az emberek társaságában itt-ott kitör és egy szempillantás alatt végez mindegyikőjükkel.
Gyengébb érzelmeket táplál Liz iránt, de még nem tudja, mi tévő legyen. Vagyis, igazából nem tudja, hogy fogadná ezt a lány.

Képessége: emlékezet-manipuláció



Nagyon-nagyon örülnék mindkettejüknek! .__. Jelentkezni PM-ben lehet.
Vissza az elejére Go down
Faust R. Biscayne

Faust R. Biscayne


&& Hozzászólások száma : 15
Join date : 2012. Jan. 20.

Karakter kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter kereső   Karakter kereső Icon_minitimeVas. Jan. 22, 2012 5:03 pm

Karakter kereső A_holland12 Karakter kereső A_holland04
Karakter Neve: Elois Biscayne
Kora: 28 de csak 17-nek néz ki
PB: Willa Holland (alkuképes vagyok Very Happy)
Kapcsolatotok A én egyetlen lányom. Az anyja, a feleségem halála óta én nevelem, egedül. Azóta volt szerencsém megtapasztalni egy lányos apuka összes rémálmát. Főként az udvarlók nevezetű szörnyűséget. Ő is farkas, ahogy én. Szoros közöttünk a kapcsolat, bár gyakran kapunk össze kisebb nagyobb dolgokban. Mind a ketten nagyon makacsok vagyunk, és hiába tudom, hogy ő már igazi felnőtt hölgyemény, néha nehezemre esik ezt belátni, mivel nagyon nagyon gyerekesen viselkedik, az esetek többségében. Igyekszem megvédeni őt, mégsem lihegek a nyakában. Had csináljon amit akar (persze bizonyos keretek között) a trutyiba úgyis belemászik hiába tiltom, legfeljebb kiráncigálhatom onnan Very Happy



Vissza az elejére Go down
Jane Volturi

Jane Volturi


&& Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Jan. 27.
&& Tartózkodási hely : Egy lépéssel mindig előtted (:

Karakter kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter kereső   Karakter kereső Icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 6:50 pm

Karakter kereső 200x3233 Karakter kereső 2920565675_1_9
Karakter Neve: Alec Volturi
Kora: több 2800 éves
BP: Cameron Bright
Kapcsolatotok Az ikertestvérem kerestetik! Kapcsolatunk nem mindennapi;; teljesen elzárkózunk a külvilágtól s csak egymásban bízunk meg. A Volturi legjobbjai vagyunk, hírnévről nem csak én gondoskodtam, hiszen mellettem ő is ugyanúgy kivívta magának a másik főgonosz címet. Jelleme hasonlatos az enyémhez, éppen ezért olyan veszélyes, bár talán ő visszafogottabb, amolyan csendes szociopata.

Bár a többi Volturinak is nagyon örülnék, az ikertestvérem természetesen kiemelten keresem (; .
Vissza az elejére Go down
Analise D. Willows

Analise D. Willows


&& Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Jan. 20.
&& Age : 35
&& Tartózkodási hely : Sose ott ahol kellene...

Karakter kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter kereső   Karakter kereső Icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 8:50 pm

Karakter kereső IanSomerhalder2Karakter kereső 2r5u5iw
Karakter Neve: Michael John Smith
Kora: 24
BP: Ian Somerhalder (De egyezkedésre vevő vagyok)
Kapcsolatotok Nos, ő lenne az én drága bevésődésem. Már találkoztunk egyszer még az átváltozásom előtt, bár akkor semmi érdeklődést nem mutattunk egymás iránt, inkább egy kis csipkelődéssel oldottuk a hangulatot a vacsorákon. Anyám barátnőjének fia, és akkoriban átutazóba volt La Pushban, de most újra visszatér, hogy felkavarja az életem nyugalmát.


ELKELT Wink
Vissza az elejére Go down
Esther Damle
Admin
Esther Damle


&& Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Jan. 15.
&& Age : 31
&& Tartózkodási hely : La Push

Karakter kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter kereső   Karakter kereső Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 9:52 am

Karakter kereső 28861199Karakter kereső 76145753
Karakter Neve: Erika Damle
Kora: 15
BP: Emily Browning ( de van jobb ötleted elfogadom)
Kapcsolatotok Ő Esther kicsi húga, Jason ikertestvére. A kapcsolatuk elég viharos. Esther mindig megpróbál anyáskodni fölötte, de ettől neki hányingere van és gyakran összeszólalkoznak. Ezért a lány amikor csak teheti kerüli nővére figyelmét. Jason és ő nagyon jó testvérek, mindig együtt lógnak, minden bajban együtt vannak benne. Esther próbálja a jó úton terelgetni a lányt, de ez sosem sikerül. Erika nagyon makacs, nagyfejű és akaratos. Mindig harcol azért, hogy neki legyen igaza. Nagy álma, hogy szeretne híres ügyvéd lenni, de először ki kell jutnia a rezervátumból. Port Angelest érzi igazi otthonának.

Karakter kereső 21843Steven_On_Vampire_Diaries_steven_r_mcqueen_8611304_333_500Karakter kereső Avstevenmcqueen
Karakter Neve: Jason Damle
Kora: 15
BP: Steven Mcqueen ( de van jobb ötleted elfogadom)
Kapcsolatotok Ő Esther kicsi öcsikéje, Erika ikertestvére. A fiú szeret a saját feje után járni, nem az a típus, aki megfogadja mások tanácsát, főleg nem az idegesítő nővéréét. Előfordul néha, hogy tanácsot kér Esthertől, de ez nagyon ritka pillanat az életében. Erika viszont a legfontosabb az életében. Igazi testvérként védelmezi azok elől, akik ártani akarnak neki. A cigi függője, képtelen leszokni róla. Már Erikát is belerángatta ebbe a függőségbe. Az iskolában nagyon jól teljesít, de leginkább azért, mert meg akar felelni az otthoni követelményeknek. Mindene a szabadság, nem tud a négy fal között sokáig meglenni. Buliból buliba jár, de természetesen húgát mindenhova magával viszi. Nincsenek előtte titkai. Esthert szándékosan nem kerüli, de ha egyszer nem muszáj nem kezdeményez vele beszélgetést. La Pusht imádja, de a farkasos sztoriktól kirázza a hideg. Számára túl természetfeletti ez a legenda, nem hisz benne.


A hozzászólást Esther Damle összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 31, 2012 2:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://lapush.hungarianforum.com
Ashley M.Carlott

Ashley M.Carlott


&& Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Jan. 23.
&& Age : 29
&& Tartózkodási hely : La Push

Karakter kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter kereső   Karakter kereső Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 12:29 pm

Karakter kereső Images?q=tbn:ANd9GcSQ1FVC0pXYVkMIru3PHJpNidsx1UGZAIFeEZLLU49ulbSWIUp7AAKarakter kereső Images?q=tbn:ANd9GcQsy-QEaaunczuoXbz13vFf04dnpr9Kte1KR5ksbSWftamg5rBH
Karakter Neve: Thomas Ryan Carlott
Kora: 22
BP: Tom Felton (alku képes vagyok)
Kapcsolatotok Ő az én egyetlen bátyám.Nagyon jó a viszonyunk. Mint édesapám.ő is farkas lett,kivéve ugye én. Nagyon apáskodik felettem.Ezt nem nagyon szeretem néha. Attól,hogy ő a nagyobb, az nem azt jelenti,hogy dirigálhat nekem.Ezért majdnem mindig össze szokunk veszni.
Aztán persze kibékülünk. Azt sem nézi jó szemmel,hogy fiúzok és mindenkivel összefekszem.De hát ez van.Én így érzem jól magamat.


Karakter kereső Images?q=tbn:ANd9GcSBrkJG31DnCagIBjHAb5IZtBxkxYv8wQJE_ptMxPNX1l00zHFIKarakter kereső Images?q=tbn:ANd9GcQrqTbuDT5eLJMsGnYNhFmF1tbbRJlxO7dZPTE_paE0sAW0xdPRSw
Karakter Neve: Brittany Isabella Donovan
Kora: 17
BP: Victoria Justice (hozzá ragaszkodom)
Kapcsolatotok Ő a legjobb barátnőm,ezért nagyon is jó a viszonyunk. Olyan mintha az ikertestvérem lenne. Mindent elmondunk egymásnak. Ő is farkas mint a bátyám és az édesapám.
ő az én szöges ellentétem. Nem nagyon bulizik,pasizik,nem cigizik,nem iszik. Ő amolyan jó kislányféle.
Vissza az elejére Go down
Jason Damle

Jason Damle


&& Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Jan. 28.

Karakter kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter kereső   Karakter kereső Icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 7:30 pm

New girl

Karakter kereső Annabell_www.kepfeltoltes.hu_Karakter kereső Annabell02_www.kepfeltoltes.hu_
Karakter Neve: Annabell (Anna) Lily Collins
Kora: 16/50 éve vámpír
BP: Malese Jow
Kapcsolatotok Mindenek előtt tudni kell hogy Anna egy vámpír. Most jött a városba, az édesanyjával aki szintén vérszívó. Az apja elől menekült ide, aki az utóbbi időben egyre vérszomjasabb lett, és azt szeretné ha a családja többi tagja is csatlakozna hozzá a "mészárlásban".Anna az első iskolai napon, a könyvtárban összefut Jason-el. Hamar összebarátkoznak, és nem sokkal később mélyebb érzelmeket is táplálnak egymás iránt. Viszont amikor fény derül arra, hogy Anna mi is igazából....nos akkor Jason kissé kiakad. Annabell karaktere legyen kicsit fiús. Szóval szeresse a videó játékokat, a focit, és mindenféle fiús dolgot. Persze ettől függetlenül lányos tulajdonságai is legyenek. A lényeg hogy ne egy kis gyenge virágszál legyen.
Best friend

Karakter kereső Caleb_www.kepfeltoltes.hu_Karakter kereső Caleb02_www.kepfeltoltes.hu_
Karakter Neve: Caleb Brian Wesley
Kora: 17
BP: Dylan O Brien /alku képes vagyok/
Kapcsolatotok Ő Jason legjobb haverja. Már pelenkás koruk óta ismerik egymást, és azóta is össze vannak nőve. Minden balhéban benne vannak, ők a buli lelke. Caleb apja gazdag, ezért van egy yacht-juk amin a bulikat szokták tartani. Mind a ketten tagjai a suli foci csapatának, és mindent elmondanak egymásnak. Vagy mégsem? Caleb egy titkot rejteget Jason elől, és egyre furcsábban viselkedik. Lassan kezd átalakulni valami olyanná, ami meghaladja az emberi képzeletet. Jacob falkájába tartozik.


VALAKI ELVÁLLALNÁ? PLEASE *.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karakter kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter kereső   Karakter kereső Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karakter kereső
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Játékostárs kereső

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Life in La Push :: Felhasználóknak :: Keresgélő-
Ugrás: