Life in La Push
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Life in La Push

La Push, cica! La Push!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Paul Lahote - Elfogadva

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Paul Lahote

Paul Lahote


&& Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Jan. 21.

Paul Lahote - Elfogadva Empty
TémanyitásTárgy: Paul Lahote - Elfogadva   Paul Lahote - Elfogadva Icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 11:17 pm

PAUL LAHOTE
Paul Lahote - Elfogadva Tumblr_locj17fPfW1qdv8gho1_500

Adatok:

Teljes név: Paul Lahote
Becenév: Paul
Születési idő/hely: 1990. május 2., Tacoma, Washington
Kor: 21 év
Faj: vérfarkas
Falka: Team Sam
Play by: Alex Meraz


Családom:

Anya: Fadheela, elhunyt
Apa: Peter Lahote, elhunyt
Testvér(ek): Nincs
Egyéb hozzátartózók: Elég sok: Sam Uley, Quil Ateara, Jared Cameron, mint a jelenlegi falka tagjai és persze még akadnak más farkasok: Jacob Black és a Clearwater testvérek (Seth és Leah)
Rachel Black - egyetlen szerelmem, aki iránt bevésődtem

Háziállat: Nincs

ÉN:


Jellem: Mi tagadás, elég forrófejű vagyok, bárki könnyű szerrel felbosszanthat, de abból aztán nem lesz köszönet. A falkán belül is akadnak összezördülések, aminek következménye ugyan nem lesz, de kiderül a másikról egy s más dolog. Sosem találtam ellenfelet magunk közt, kivétel illeti természetesen Samet, mint az Alfát. Tizenhat éves koromig megvetettem különcködésüket, sőt még nevettem is rajtuk, amiért olyan furcsán ridegek voltak, de miután én is közéjük tartoztam, rájöttem mennyire komoly ez az egész és hogy nem vehetjük poénra. Bármekkora mókamester is vagyok. Tehát Samet tisztelem és tisztelni is fogom mindig, eszembe nem jutna szembeszállni vele.
Kevés olyan dolog van, amivel ne elégednék meg vagy amibe belekötnék. Apámék nyolc éves koromban meghaltak, ennél fogva nem hiszem, hogy válogatósnak kellene lennem. Azt hiszem, természetemből fakadóan vagyok olyan, amilyen. Sosincs semmiben szerencsém, vegyük példaként a bevésődésem tárgyát: Rachel gyönyörű nő, bár ha nem lenne az, akkor sem válogathatnék, mert amit az ösztön diktál, azt kell tennem. A sors fintora, hogy Rachel Jacob testvére, én pedig nem igazán szimpatizálok a másik falkával. Nem szítok feszültséget közöttünk, nem kötök bele egyikükbe sem, de tulajdonképp nem akarom, hogy a legapróbb kapocs is hozzájuk kössön. Felelőtlen gyerekek még, Jake nem élég érett ahhoz, hogy elvezessen egy falkát, valamint megvédje a rezervátumot. Ilyen farkasokkal az oldalán biztosan nem. Megbízható embernek tartom magam. Olyannak, akinek ha elmondod a titkaidat, nem adja tovább másnak. Kivételt élveznek a falka tagjai, mert ugyebár halljuk egymás gondolatait, ezáltal nincsenek és nem is lehetnek titkaink a másik előtt.

Kinézet: Izmos testfelépítésemnek köszönhetően gyakorta akadnak meg a lányok szemei rajtam. Noha teljesen hibátlan és piszok jóképű nem leszek, nekem elég az, ha találok majd valakit, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok. Bronz színű bőröm van, akárcsak a falka és az indián törzs többi tagjának is. Magas alakommal kimagasodom a tömegből, ennek világ életemben örültem, mert egy farkas nem lehet gyenge. Muszáj erősnek lennem, ha meg akarom védeni La Pusht a vérszívóktól. Hollófekete tincseim rövidre nyírva meredeznek kedvük szerint fejem tetején, vonásaim férfiasak és kemények. Mélybarna íriszeimmel bármikor elbűvölöm az ellenkező nemet, csakhogy jelenleg egyáltalán nem akarok mást a bűvkörömbe csábítani Rachelön kívül. Öltözékem nagyjából egy szakadt farmerre terjed ki, több ruhát nemigen láthatsz rajtam.

Szeret, mert:
- Sam - mert segített átváltozásomkor és rengeteget tett értem: többek közt apám helyett apám volt
- Rachel - tudom, hogy nem önszántamból kötődöm hozzá, de jelenleg úgy érzem, szeretem és bármit megtennék azért, hogy boldog legyen
- Muffin - édesszájú vagyok, sajnálom és Emilynél senki sem süt jobban, ebben biztos vagyok
- Bella - akármennyire tartozik Jake-hez, kedvelem a csajt, bár túlzásokba ne essünk: a kapcsolatot felvenni nem fogom vele
- Becsület - annál fontosabbnak a hűség után nem tartok semmit

Nem szeret, mert:
- Jacob Black - szerintem nem elég érett egy falkavezetéséhez és nem, nem a féltékenység beszél belőlem
- Vámpírok - undorító, mocskos vérszívók. Ki szereti egyáltalán őket saját magukon kívül?!
- Hazugságok - gyűlölöm az árulókat vagy azokat, akik átvernek
- Levesek - nem bírja a gyomrom, akkor sem, ha farkaséhes vagyok
- Magány - nem szeretek egyedül lenni

Félek: Főként az elutasítástól Rachel részéről.
Álma: Inkább amolyan titkos vágy csak, amit álomként kergetek: jó volna, ha a két falka egyesülne. Véleményem szerint sokkal erősebbek lennénk együtt és nagyobb védelmet tudnánk biztosítani La Push számára.


Álmodó:

Név: -
Kor: 16
Mióta szerepezel? 1 éve
Mit vársz el az oldaltól? alap dolgokat: szórakozást és jó közösség kialakítását

Vissza az elejére Go down
Esther Damle
Admin
Esther Damle


&& Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Jan. 15.
&& Age : 31
&& Tartózkodási hely : La Push

Paul Lahote - Elfogadva Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paul Lahote - Elfogadva   Paul Lahote - Elfogadva Icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 11:22 pm

Első farkasunk Sam oldalán. Nagyon tetszett a karilapod. elfogadva
Érezd jól magad az oldalon Smile
Vissza az elejére Go down
https://lapush.hungarianforum.com
 
Paul Lahote - Elfogadva
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jacob Black - Elfogadva
» Embry Call - Elfogadva
» Faust Biscayne - Elfogadva
» Analise Dora Willows - Elfogadva

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Life in La Push :: Alkoss velünk! :: . Sam .-
Ugrás: