Life in La Push
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Life in La Push

La Push, cica! La Push!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Analise Dora Willows - Elfogadva

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Analise D. Willows

Analise D. Willows


&& Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Jan. 20.
&& Age : 35
&& Tartózkodási hely : Sose ott ahol kellene...

Analise Dora Willows - Elfogadva  Empty
TémanyitásTárgy: Analise Dora Willows - Elfogadva    Analise Dora Willows - Elfogadva  Icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 3:07 pm

ANALISE DORA WILLOWS
Analise Dora Willows - Elfogadva  Tumblr_lxfjrz6nSp1r9j0ido1_500

Adatok:

Teljes név: Analise Dora Willows
Becenév: Ann, Ana, Lise, Izzie
Születési idő/hely: 1988. augusztus 23 - Forks;; USA
Kor: 20
Faj: vérfarkas
Falka: Jacob
Play by: Nina Dobrev


Családom:

Anya: Helene Scott;; 46;; rendezvényszervező - Mondhatni anyámmal olyan vagyunk mint tűzés víz. Én, a lázadó énemmel és folyamatos kalandvágyammal, csak folt vagyok a tökéletes világának képében, hol minden ember kedves, aranyos, bizalmas - Ahha. Valaki ébressze már fel, könyörgöm...
Apa: Antony Willows;; 48;; fogalmam sincs - Apám alig hatéves koromba hagyott magamra, azzal, hogy "Nem sokára visszajövök!". Tizennégy éve nem hallottam felőle, nem tudom hol van, él e még... De én még ma is várom, hogy hazajöjjön.
Testvér(ek): Muszáj felsorolnom a falka összes tagját? *nyafog*
Egyéb hozzátartózók: Lásd feljebb
Háziállat: Egy Hope névre hallgató szibériai macskafajta büszke tulajdonosa


ÉN:


Jelem: Jesus, ezt most komolyan? Még magam se tudom tíz szóba belesűríteni az összes tulajdonságom. Még szerencse, hogy erre most több helyem van...

Először is ami a legfontosabb az állandó pozitív hozzáállásom. Vagyis nekem nincs olyan, hogy "nem tudom". Mindent ki kell próbálni majd felállni, és újra nekiugrani míg nem sikerül. Tehát írjuk fel a listára a kitartást is. Akkor, nézzük csak mi van még itt... Na igen, a kissé kelekótya, kíváncsi oldalam. Előlem akarsz eltitkolni valamit drága? Előlem? Sok sikert hozzá, mert szükséged lesz rá. Mondjuk ebből kifolyólag viszont jól megtartom a nekem elmondott titkos dolgokat, és ha a harapófogóval jössz akár most el is felejtheted a dolgot, mert belőlem semmit nem húzol ki az biztos!
Kissé lobbanékony, és forrófejű vagyok, és mint nő mindig enyém kell, hogy legyen az utolsó szó egy vitába. Mondjuk, ha nem vagyok részese egy ilyen összetűzésnek, valahogy mindig én kapom a békebíró szerepét. És ez nem ér!
Felszabadult és vidám vagyok, és azt mondják a nevetésemmel bárkit fel tudok vidítani. Vakmerőségem elég sok bajt okozott már, de a talpraesettség egyensúlyozza ezt a tulajdonságom. Csak az a fránya makacsság, ejej...

Kinézet:
Alkata; gimis korában vegetáriánus volt, és ez nagyban segített, hogy mára karcsú nőies alkot tudhasson magának. Hála a jó égnek, akkor se látszanak meg nála a kilók, ha rendes kalóriával teli étkezést rendez.
Arca; Babarózsaszín, szív alakú arcát, gyakran "rondítják" pirosabb foltok, ha éppen zavarban van- Mandulavágású mogyoróbarna szemmel, pisze orral, és közepesen telt ajakkal rendelkezik.
Hajkoronája; Analise mindig is büszke volt, sötét barna színű frizujárára, ami alapjába véve igen hullámos. Gyakran vasalja, hogy kicsit változatossá tegye magát, de van mikor hagyja, hogy fürtjei hullámokban omoljanak a vállára. Leginkább kiengedve, vagy néha feltűzve hordja, és még sose érte hajlakk drága tincseit.
Stílusa; Visszafogott, de mégis feltűnő. Nem szereti a nagyon kivágott, merész darabokat, teljesen megelégszik a kényelmes melegítőkkel is. De mivel San Franciscoban az ilyen embert még ember számba se veszik az évek alatt hozzászokott a divathoz, és még s vásárlást is úgymond megszerette.


Szeret, mert:
♥️ tábortűz;; mert ilyenkor elfelejtem minden bajomat
♥️ La Push;; ugyan ki ne szeretne itt lakni?
♥️ fotózás;; Mert nem szabad elfelejteni a szép pillanatokat
♥️ epres shake;; Van olyan ember aki ezt ne szeretné?!
♥️ szervezkedni;; Mert buli viselni a "Miss Főnökasszony"-os pólóm
♥️ sziklát ugrani;; La Push-i vagyok, és farkas is. Ez számomra alap, ember.
♥️ mozi;; A legjobb hely randira, vagy haverokkal szórakozásra.
♥️ Hope;; Tudom, kicsit abszurd, hogy egy vérfarkas macskát tart, mi csináljak ha egyszer meg kell zabálni?
♥️ a falkát;; Mondjátok már el nekem, ki ne szeretné a családját?
♥️ nevetni;; Azt mondják kalória fogyasztó...
♥️ country;; Tudom, tudom szörnyű a zenei ízlésem de ez van ezt kell szeretni.
♥️ klasszikus filmek;; Kicsit olyanok mint az időgépek... Visszavisznek a szép időkbe

Nem szeret, mert:
- a bigbigbig city-ket;; szmog, sok zaj... Látod?! Libabőrös lettem!
- sznob, beképzelt cicababákat;; Akinek a héja szép, belül már rothadt...
- ha meg mondják mit tegyek;; Ez itt a saját életem. Enyém. Mine. Bergwerk. Mines. Mondjam el finnül is?!
- kihasználást;; Cica, ha ezt velem teszed veheted a sírköved...
- gombát;; PHÚJ!
- komolyságot;; Vedd lazán az életet, megszületsz, élsz meghalsz, és kész. Ezen úgy se tudsz változtatni.
- pesszimisták;; Esküszöm rátetováltatom a bőrükre, hogy "Mindig van remény!", hogy végre megértsék
- magányt;; Szeretteid, ellenségeid formázzák a személyiséged. Nélkülük senki vagy.
- ha kibeszélnek;; Mond a szemembe, az kevésbé fáj mint a hátba szúrás...
- enyelgést;; Miért kell mindenki előtt felfalnotok egymás manduláját?!
- pirulás;; Ilyenkor rakj mellém egy nagy paradicsomot, és próbáld megkülönböztetni a fejemtől!

Félek: Egyedül marad, mindenki elfelejti és kiközösítik... És valaki olyan lesz a bevésődése, aki nem viszonozza az érzelmeit...
Álma: Hogy az apja hazajöjjön, és végre rend beálljon a családi béke.


Álmodó:

Név: Viktória "Vikkancs"
Kor: Nem publikus adat
Mióta szerepezel? Durván egy éve
Mit vársz el az oldaltól? Jó kis társaságot, kellemes időtöltést... Oké ez sablonos Very Happy Party time people!
Vissza az elejére Go down
Isabella Swan

Isabella Swan


&& Hozzászólások száma : 44
Join date : 2012. Jan. 15.
&& Tartózkodási hely : Forks

Analise Dora Willows - Elfogadva  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Analise Dora Willows - Elfogadva    Analise Dora Willows - Elfogadva  Icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 4:15 pm

A karakterlapod tetszett, természetesen, elfogadva! Foglalj avatárt és érezd jól magad! Wink
Vissza az elejére Go down
 
Analise Dora Willows - Elfogadva
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jacob Black - Elfogadva
» Paul Lahote - Elfogadva
» Embry Call - Elfogadva
» Faust Biscayne - Elfogadva

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Life in La Push :: Alkoss velünk! :: . Jacob .-
Ugrás: