Life in La Push
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Life in La Push

La Push, cica! La Push!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Embry Call - Elfogadva

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Embry Call

Embry Call


&& Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Jan. 21.
&& Age : 31

Embry Call - Elfogadva Empty
TémanyitásTárgy: Embry Call - Elfogadva   Embry Call - Elfogadva Icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 11:33 pm

EMBRY CALL
Embry Call - Elfogadva 2ykfm0p

Adatok:

Teljes név: Embry Call
Becenév: Nem szoktak becézgetni
Születési idő/hely: 1994. 11. 11. La Push
Kor: 17
Faj: vérfarkas.
Falka: Jacob
Play by: Kiowa Gordon


Családom:

Anya: Tiffany Call / kapcsolatunk jó
Apa: ismeretlen
Testvér(ek): A falka
Egyéb hozzátartózók: -
Háziállat: -

ÉN:


Jellem: Kedves vagyok és ezt pozitívumomnak tekintem és a vicceim sem olyan rosszak, bár erről néha máshogy vélekednek a többiek. Optimista is vagyok, a magam visszafogott módján. Nem mindig volt ekkora szám, mint most, ez valószínűleg a bundámmal együtt ragadt rám. Néhanapján akkor is jár a szám, amikor nagyon nem kellene, de emellett nem keresem a bajt. Az talál meg engem. Nem szeretem ha valaki megpróbál manipulálni, irányítani, vagy befolyásolni és heves reakcióra számíthat az, aki ezt megpróbálja. Bármikor megvédem a barátaimat, de egy bizonyos személy miatt a végletekig képes vagyok elmenni. Ő az én bevésődésem és aki megpróbál kezet emelni rá, azt esküszöm kinyírom. A falka többi tagja pedig, kezdem Jacobbal, akit hobbi szinten idegesítek, bár ki nem, aztán ott van Quil, aki a legjobb haverom. Seth néha bosszant, de vele is elvagyok és végül a nővére. Kissé szadista, ahogyan Jake mondaná, de nem tudom megérteni. Csak rám kell nézni és látszik, hogy mindenem a szabadság, nem szeretem, ha bezárnak és ha egyedül vagyok, akkor kissé elesettnek érzem magam. Szeretek az erdőben futni és komoly erőfeszítéseket kell tennem, ha egy esős napon a házban akarok kuksolni, mert az esőt is imádom. Vagy magát az esőt imádom, vagy pedig annak az illatát, de egy biztos, az eső esélyt ad az újrakezdésre azzal, hogy elmossa a múltat.
Kinézet: Csak rám kell nézni és már látszik, hogy indián vagyok, tekintettel a sötétebb bőrszínemre. Ehhez még társul a fekete hajam és a barna szemem, amit valaki nagyon szeret, valakik nagyon nem. Van ilyen. Magas vagyok, kb. úgy saccolom, hogy sokkal magasabb az átlagnál, pedig láttam már egy-két igencsak magas hapsit. Izmos is vagyok, főleg azóta, hogy farkas lett belőlem és erre büszke is vagyok. Ami viszont a ruházkodást illeti… Minél kevesebb, annál jobb, mert egyenesen herótom van a ruháktól és attól, ha a felsőtestem nincs szabadon. Aki ezt modortalannak, vagy netántán ingerlőnek találja, azt sajnálom, engem így kell megszokni. Ez van, vagy megszoksz, vagy megszöksz.

Szeret, mert:
+ Esther: hadd ne magyarázzam
+ La Push: itt élek és itt él a családom
+ Farkasnak lenni: majdnem annyi nálam, hogy élni
+ Eső: már egyszer indokoltam
+ Falka: mi lenne velem nélkülük
+ Zene: fontos

Nem szeret, mert:
- Vámpírok: utálom, szagosak, stb.
- Bezártság: kérlek, csak ezt ne!
- Vihar: ez hosszú történet, csak eső
- Vér. Amolyan fóbia jelleg
- Hazudozás: vagy egyenesen, vagy sehogy

Félek: Hogy valaki bántja Esthert.
Álma: Túl sok tervem van, de ha ez jó, akkor a szokásos szabványszöveg a kis családdal.


Álmodó:

Név: Máté, igen, srácok is jártasak ebben a témában
Kor: 19
Mióta szerepezel? 5 éve
Mit vársz el az oldaltól? Sok kellemes percet a szürke hétköznapokban


Vissza az elejére Go down
Esther Damle
Admin
Esther Damle


&& Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Jan. 15.
&& Age : 31
&& Tartózkodási hely : La Push

Embry Call - Elfogadva Empty
TémanyitásTárgy: Re: Embry Call - Elfogadva   Embry Call - Elfogadva Icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 11:37 pm

Vééégre itt vagy *.* Nem is húzom tovább az időt elfogadva alig várom már, hogy elrabolj egy játékra. *.*
Vissza az elejére Go down
https://lapush.hungarianforum.com
 
Embry Call - Elfogadva
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jacob Black - Elfogadva
» Paul Lahote - Elfogadva
» Faust Biscayne - Elfogadva
» Analise Dora Willows - Elfogadva

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Life in La Push :: Alkoss velünk! :: . Jacob .-
Ugrás: