Life in La Push
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Life in La Push

La Push, cica! La Push!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Faust Biscayne - Elfogadva

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Faust R. Biscayne

Faust R. Biscayne


&& Hozzászólások száma : 15
Join date : 2012. Jan. 20.

Faust Biscayne - Elfogadva  Empty
TémanyitásTárgy: Faust Biscayne - Elfogadva    Faust Biscayne - Elfogadva  Icon_minitimeVas. Jan. 22, 2012 4:08 pm

FAUST REDWOOD BISCAYNE
Faust Biscayne - Elfogadva  Tumblr_lgztdjPSH21qcn15s

Adatok:

Teljes név: Faust Nebraska Redwood Biscayne
Becenév: Faust csak simán.
Születési idő/hely: 1710. október 15. Colorado/ Denver
Kor: 28/ 302
Faj: vérfarkas
Falka: Friss hús falkára vár… később Jacob Black…remélhetőleg.
Play by: Heath Ledger


Családom:

Anya: Virginia Biscayne, 43,már meghalt, de amíg élt felhőtlen viszonyt ápolgattunk. Sokáig egyedüli fiú lévén, elkényeztettek, babusgattak. Többnyire mellém állt, ha összetűzésbe keveredtem apámmal.
Igazi anyatigris volt, elszántan védelmezte kicsinyeit mindentől.

Apa: Conrad Biscayne, 45,Ő is meghalt, de vele a kapocs már korántsem volt olyan ragyogó mint anyámmal. Denver farkas falka vezére, kenyérkereső férfi, szerető férj, és felelősség teljes apa. Sokat vitáztunk, de azon kevés idő alatt, amig béke honolt köztük, nagyon is jól megértettük egymást. Hasonlítottunk, mégis rengeteg mindenben különbözött a véleményünk.
Testvér(ek): Zedla Biscayne, 29,a legidősebb nővérem, meghalt még mielőtt átalakultam volna. Biztos támaszt nyújtott mindenkinek, amolyan lelki segélyszolgálatként működött a családban. Szerény volt, és visszahúzódó. Ezen kívül nagyon beteges, sok időt töltöttünk együtt, nagyon megviselt a halála.
Justice Biscayne, 28, sorban a második lány, Zedla ikertestvére, két perccel maradt le nővére mögött. Ő már sokkal vehemensebb, talpraesettebb volt. Inkább anyura hasonlított. Vad volt, és szeles, így nem csoda hát, ha ő is farkas lett. Nagyon fel volt dobva ekkor. Egy vámpírtámadás áldozata lett.
Francis Biscayne, 18, az én egyetlen élő rokonom, a kisöcsém. A nagy korkülönbség miatt, vagy éppen ellenére, elég laza közöttünk a kapcsolat. Én inkább védeni próbálom, mindig ott vagyok, ha szüksége van rám, de őt ez nem érdekli, sőt gyakran idegesíti is. Rengeteg vitánk származik ebből, de ha kell bármikor számíthat rám. És amikor csak lehet igénybe is veszi a szolgáltatásaimat. Nagy bajkeverő…

Egyéb hozzátartózók: Carey O’ Pry, 23, a feleségem. Bizony ám, az én fejem is bekötötték egyszer. Egy karácsonyi ünnepségen (na nem most, pontosan 1984. december 24.-én) találkoztunk Londonban. Azonnal beleszerettem, és a folyamatos érdeklődésemnek és ostromlásnak meg lett a gyümölcse: az esküvő, majd egy kislány, Elois. Nem a bevésődésem volt, de amikor meghalt (vámpírok mi más?) az nagyon a földhöz vágott.
Elois Biscayne, 17, az én kamasz lányom. Vérfarkas ő is, és ő ébresztett rá, hogy miért volt apám néha idegileg roncs. Nehéz dolog ám lányos apának lenni, főleg először. Ehhez adjuk hozzá, hogy egyedül kellet felnevelnem. Nagyon nehéz vele, önfejű, makacs, gyerekes és nagyon türelmetlen. De mindezek mellett vagy ellenére, nagyon is jól megértjük egymást. Igaz néha elkövetek olyan botor dolgokat, mint például megszabom, hogy mit tegyen és mit ne, de na…az apja vagyok, vagy mi a szösz!

Háziállat: April, egy labrador

ÉN:


Jellem: Hogy is fogalmazzak, a régi sületlen zöldfülűből, a fiatal ficsúrból lettem én: egy nagyon makacs, magabiztos, kemény mégis kicsit szétszórt ürge. Nem vagyok mai csirke, nagyon éretten, józanul állok hozzá a problémákhoz, és úgy általában komolyan az élethez (mégis próbálom a dolgok poénos oldalát felfogni és nézni). Ez azonban ne nagyon tévesszen meg. Tudok lenni nagyon éretlen, és értetlen is. A valóságban, egy perverz, pajzán humorral megáldott, piszkos fantáziával rendelkező pimasz kölyök lakozik bennem. Ehhez szervesen kapcsolódik egy minimális egoizmus és arrogancia.
Nagyon tudok szeretni, a szeretteimért bármikor kérdés nélkül kiállok. Ha egyszer felvettelek a barátaim közé, már nem számít ki vagy. A bizalmamat nehéz elnyerni, de ugyanilyen bajos elveszteni. Nálam mindig van egy esély. De csak egy! Magamról és a az életemről nem szívesen beszélek, mindenki mást pedig szívesen meghallgatok. Amilyen szenvedéllyel tudok szeretni, úgy tudok gyűlölni is. Na nem kell a végtelenbe csapó érzelem kitörésektől tartani. Jeges utálattal, idegborzolóan nagyképűen és lekezelően viseltetek az ellenségeim iránt.
Nehéz kiborítani, vagy megrendíteni a nyugalmamat. Ami nem fontos, azzal nem is foglalkozom.
Bizonyos értelemben nagyon szigorú vagyok, nagyok az elvárásaim magammal mind szemben mind másokkal. Számomra nincs olyan, hogy lehetetlen, bár az a fajta ember vagyok, aki sokszor mond nemet egy-egy kérésre…de a végén úgyis teljesítem azt. Szóval igen, a szívem vajból van…

Kinézet: 182 magas, robosztusnak nem mondható testalkattal rendelkezem, bár azért egy vékony colos bélyegét sem süthetnék rám. Bőven a kettő között helyezném el magam, szóval olyan átlagos, kisportolt, szívós emberke vagyok. A hajam barna, ahogy a szemeim is azok. Szeretem a kényelmes, laza göncöket, elkötelezett tornacipő,farmer, póló párti vagyok. Van pár tetkóm is, mindnek van valami mélyebb jelentése, de ebbe ne most menjünk bele.


Szeret, mert:
zene- country, rock, blues, jazz bármi jöhet, sőt ha találok egy gitárt, és nagyon szépen nézel, talán még egy ingyen koncertet is adok.
Autók, minden aminek kereke van- imádok vezetni, csak én, és végtelen hosszú országút..
Filmek, könyvek- sokat olvasok, és még több időt töltök moziban, vagy a tv előtt a kedvenc sorozatom legújabb részére várva.
Elois- minek magyarázzam?
Főzni- mert tudok, és ha már megy, akkor miért ne szeressem?
Utazgatni- valamilyen rejtélyes ok miatt, nem tudok huzamosabb ideig egy helyben maradni
Farkasnak lenni- ez egy életstílus, kár is magyaráznom, ha nem vagy ordas, úgysem értenéd.
Sivatag- imádom a hőséget

Nem szeret, mert:
Vámpírok- a családom fele miattuk halt meg, mondj egy okot miért kéne kedvelnem őket.
Alvás- időpocsékolás, ezzel együtt nagyon keveset durmolok
Gyorskaja- ehetetlen nyunya, én jobbat csinálok >.<
Dugó- ki szeret órákig ugyanott, mozdulatlanul rostokolni, miközben épp sietnie kéne?
Vámpírok- az már volt…
Vitázni- felesleges
Elois udvarlói-pimasz kölke mind -.-

Félek: Hogy elvesztem Eloist
Álma: Nyugalmat


Álmodó:

Név: Barbi (nem ám babázni >.<)
Kor: 17 hah!
Mióta szerepezel? márciusban lesz kettő éve Rolling Eyes
Mit vársz el az oldaltól? jó társaságot, még jobb hangulatot Very Happy
Vissza az elejére Go down
Isabella Swan

Isabella Swan


&& Hozzászólások száma : 44
Join date : 2012. Jan. 15.
&& Tartózkodási hely : Forks

Faust Biscayne - Elfogadva  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Faust Biscayne - Elfogadva    Faust Biscayne - Elfogadva  Icon_minitimeVas. Jan. 22, 2012 4:19 pm

Hol is kezdjem? Razz Először is, imádtam a karakterlapodat olvasni Razz Másodszor: azt hiszem bírni fogjuk egymást Razz És harmadszor: elfogadva! Avatárfoglalás és mehetsz játszani Wink
Vissza az elejére Go down
 
Faust Biscayne - Elfogadva
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elois Biscayne
» Jacob Black - Elfogadva
» Paul Lahote - Elfogadva
» Embry Call - Elfogadva
» Analise Dora Willows - Elfogadva

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Life in La Push :: Alkoss velünk! :: . Jacob .-
Ugrás: